Рус
  • Укр
oRIGINAL ITALIAN BRANDS
Fashion Trends
Brands Lookbook Press Trendsetters Все статьи

Знайомство з брендом
Elisabetta Franchi

Elisabetta Franchi — Путівник світом Італійської елегантності

знайомство з брендом Elisabetta Franchi

Якщо ви мрієте про віртуозне поєднання стилю та елегантності у світі моди, то бренд Elisabetta Franchi — ваш вибір. Назва, яка стала символом чарівної італійської елегантності, тепер асоціюється з вишуканістю та ретельністю в деталях. Давайте поглиблюємося у захоплюючий світ цього бренду, розпочинаючи з його зачаття та етапів розвитку.

Історія бренду та цікаві факти

Факт 1 - Елізабетта Франкі працювала продавцем у магазині одягу.

На межі 1960-х років у великій сім'ї з'явилася майбутня італійська дизайнерка Елізабетта Франкі. Ще в юності вона працювала продавцем, допомагаючи своїй матері. Цей життєвий досвід став важливим, коли вона заснувала свій власний бренд. У 1996 році в Болоньї з'явилася студія початківця дизайнера, і хоча її команда налічувала всього 5 осіб, сьогодні більше 250 майстрів працюють над колекціями бренду.

В 17 років Елізабетта розпочала свій шлях дизайнера в Інституті дизайну Aldrovandi Rubbiani, представивши свою першу колекцію. Судьба влаштувала її на роботу в болонську компанію з виробництва одягу, де вона перетнулася зі своїм майбутнім чоловіком, Сабато Ченнамо.
сім'я Elisabetta Franchi
Сім'я Elisabetta Franchi
Факт 2 - Від 2003 до 2012 року бренд Elisabetta Franchi представляла дві лінії, і одна з них – Celyn B

Elisabetta Franchi починала свій творчий шлях під маркою Celyn B, де літера "B" вказує на пристрасть Елізабетти. Вже перші моделі цього нового бренду викликали великий попит серед італійських жінок. З високою якістю, незвичайним кроєм і ідеально підібраними матеріалами вони стали втіленням шарму та елегантності.

У 1996 році Елізабетта зробила ключовий крок - відкрила свою власну ательє, де змогла реалізувати свої творчі задуми. В 1998 році разом із Сабато вони оформили свою компанію як Betty Blue S.P.a., причому рішучу роль відіграла непохитна віра Сабато в мрії Елізабетти. Його слова про неї говорять самі за себе: "Її мрії стали нашою реальністю, а колекції - переливом її душі."
бренд Elisabetta Franchi - Celyn B
Факт 3 - Прототип Betty Dolls - найкраща подруга дитинства

У світі моди і витонченого стилю історія Elisabetta Franchi почалася з найніжнішого дитинства, де кожна крошка мала свою вірну подругу - ляльку. "Ця лялька - не просто іграшка, це втілення тепла та надії, що завжди супроводжує мене", - розповідає сама дизайнерка. Лялька, яка вирішувала втілити свої фантазії, стала музою для створення унікальних образів в її модних колекціях.

У 2015 році народження Betty Dolls в Мілані стало кроком у новий етап для Elisabetta. "Ця історія - це не лише моя особиста мандрівка, але й шлях, який знайшов відгук у серці багатьох", - додає вона. Тепер лялька є не тільки символом надії, але й джерелом невичерпного натхнення для дизайнера, допомагаючи їй створювати елегантні та емоційні образи для своїх клієнтів. Доктор Бетті, як нова подруга ляльки, отримала своє призначення в благодійному вимірі діяльності Елізабетти. "Доктор Бетті - це не лише лялька, але і символ ласки та підтримки для дітей, які потребують особливої уваги та турботи", - коментує дизайнерка свій благодійний внесок.
Betty Dolls - лялька Elisabetta Franchi
Прототип Betty Dolls
Факт 4 - Елізабетта - віддана екоактивістка і захисниця тварин.

В захопливому світі моди, де кожен шов та деталь - це мистецтво, Елізабетта Франки визначається не лише своїм неперевершеним дизайном, але й глибоким зобов'язанням перед природою та тваринами. Як визнаний модний експерт Modoza, я переконана, що стиль може бути не лише виразом особистості, але й важливим кроком у напрямку сталого майбутнього.

Засновниця бренду Betty Blue S.P.a. не обмежується лише творчою стороною моди. Її пристрасть до прав тварин та екологічної свідомості переплітається з її вражаючими творіннями. Це не лише стиль, це спосіб думати та жити. Її слова стають взірцем для інших, коли вона каже: "Моя мода - це не лише створення образів, але й відданість ідеї сталості в усьому."
дизайнер Елізабетта Франки
Elisabetta Franchi

Для творця, який розпочав свій творчий шлях ще у 17 років, важливо не лише робити стильну одяг, але й робити це з повагою до природи. Як магістр моди та сталості, вона створює колекції одягу, вишуканого взуття, неймовірних сумок, використовуючи екологічно чисті матеріали, відмовляючись від шкіри та пуху. Її досвід розширюється не лише на подіумі, але й у справжньому житті. У 2015 році бренд Елізабетти вирішив взяти відповідальність та повністю відмовитися від використання матеріалів, які можуть завдати шкоди тваринам. Її вибір став важливим кроком у напрямку cruelty-free моди, а підтримка ініціативи зі створення притулку в Китаї для собак - це вираження безмежної любові та турботи.

Факт 5 - Elisabetta Franchi: Зоряна елегантність та підтримка світових інфлюенторів на Червоних Доріжках

Елегантні сукні, розшиті блискучими стразами, виразні силуети та бездоганна жіночність – все це стало визначним для бренду Elisabetta Franchi. Популярність марки завдячується не лише витонченому дизайну, а й великому списку зірок, які обирають цю модну майстерність для своїх великих моментів.

Серед прихильників бренду – видатні артистки, такі як Селін Діон, Дженніфер Лопес, Гвен Стефані, Емілі Блант, Адріана Ліма, Конні Брітон, Наталі Дормер, Леа Мішель та інші. Кожна із них неодноразово демонструвала образи у струнких та стильних нарядах від Elisabetta Franchi, підкреслюючи свою впізнаваність та бездоганний смак.

Eva Longoria у костюмі від Elisabetta Franchi
Ева Лангорія у костюмі від Elisabetta Franchi
Важливим етапом в історії бренду стала участь у ключових модних подіях та підтримка зірок, які визнають вишуканість та неперевершений стиль Elisabetta Franchi. Інфлюентори, такі як Емілі Блант, Ева Лангорія, Анджеліна Джолі, Наталі Дормер і Селін Діон, активно підтримують бренд, створюючи свої неповторні образи на червоних доріжках та подіумах.

Їхні вражаючі вигляди на різних подіях свідчать про визнання стилю Elisabetta Franchi в світі моди та підтверджують його вищий статус в галузі haute couture.
Анджеліна Джолі у вбранні Elisabetta Franchi.
Анджеліна Джолі у вбранні Elisabetta Franchi.
13 780 грн
ELISABETTA FRANCHI
Платье
23 200 грн
ELISABETTA FRANCHI
Куртка
25 760 грн
ELISABETTA FRANCHI
Босоножки
5 440 грн
ELISABETTA FRANCHI
Юбка
19 500 грн
ELISABETTA FRANCHI
Платье
22 750 грн
ELISABETTA FRANCHI
Пальто
12 000 грн
ELISABETTA FRANCHI
Платье
11 310 грн
ELISABETTA FRANCHI
Сумка
< Попередня стаття брендові подарунки Гід Новорічних подарунків для стильних жінок та чоловіків
Дарувати брендові подарунки на Новий Рік приємно з Modoza!
Наступна стаття > знайомство з брендом Patrizia Pepe Бренд, який завоює ваш стиль —
Patrizia Pepe
Бренд, який завоює ваш стиль — Patrizia Pepe
Facebook
Telegram
Viber
LiveChat
Связаться
Messenger Viber Telegram channel icon
Закрыть